Jak rzucić palenie nicorix

Co pomaga w rzucaniu palenia? Środek wspomagający rzucanie palenia Nicorix

Jak rzucić palenie nicorix Środki wspomagające rzucanie palenia

Palenie papierosów to zgubny nałóg. Większość palaczy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jakie konsekwencje niesie za sobą palenie. Są świadomi konsekwencji zdrowotnych, wpływu papierosów na kondycję, wygląd, postrzeganie przez innych i inne koszty związane z paleniem papierosów. Dlaczego więc, pomimo tego, jak niszcząco palenie działa na organizm i codzienne życie, tak niewielu palaczom udaje się zerwać z nałogiem? Każdy, kto wpadł kiedyś w szpony uzależnienia wie, jak ciężko jest zerwać z tym nałogiem i rzucić palenie.

Statystyki  nie pozostawiają złudzeń. Ponad 90% prób rzucania palenia kończy się fiaskiem, a blisko 75% palaczy po pewnym czasie ponownie wraca do nałogu! To naprawdę zatrważające dane, pokazujące tylko jak silnym uzależnieniem jest palenie papierosów. Co zrobić, gdy chcemy rzucić palenie, ale nałóg bierze górę nad chęcią i zdrowym rozsądkiem? Z pomocą przychodzą nam środki wspomagające rzucanie palenia. Po jaki warto sięgnąć, aby raz na zawsze rzucić palenie? Doskonałym przykładem takiego środka jest zbierający doskonałe opinie i w stu procentach naturalny Nicorix.

Nicorix – opinie i recenzja

Środki wspomagające rzucanie palenia

Nicorix – skład

Nicorix jest środkiem wspomagającym rzucanie palenia posiadającym w stu procentach naturalny skład. Składniki aktywne stanowią trzy główne substancje pochodzenia roślinnego:

 • Ekstrakt z korzenia kudzu. Odpowiada on za blokowanie receptorów nikotynowych, a tym samym zmniejsza ochotę na zapalenie papierosa i pomaga zwalczyć uzależnienie od nikotyny. Nicorix jest jedynym takim środkiem na rynku! Dzięki temu naprawdę pomaga zwalczyć nałóg, a nie tylko go maskuje.
 • Ekstrakt z zielonej herbaty. Od wieków z powodzeniem wykorzystywany jest w medycynie naturalnej i niekonwencjonalnej. Słynie ze swojego niesamowitego wpływu na oczyszczanie organizmu z nagromadzonych w nim toksyn, które jako palacz dostarczasz sobie z każdym kolejnym papierosem. Dzięki temu poprawia funkcjonowanie organizmu, poprawia nasz wygląd i ogólne samopoczucie.
 • Wyciąg z guarany. Oprócz odżywczego wpływu na organizm zwiększa on również tempo przemiany materii. Jej dobroczynne właściwości od wieków znane są w Ameryce Południowej, a od niedawna staje się doceniana i coraz częściej użytkowana na całym świecie. Jej działanie poprzez regulację tempa przemiany materii podczas rzucania palenia jest niezwykle istotne, ponieważ dość powszechnym zjawiskiem jest przybieranie na wadze zaraz po zerwaniu z nałogiem. Nicorix skutecznie eliminuje ten problem!

Nicorix – jak stosować

U osób rzucających palenie z Nicorix doświadczenia pokazują, że najlepsze efekty przynosi kuracja trwająca 1 lub 2 miesiące w zależności od tego, jak silny jest nasz nałóg. Nicorix należy stosować ściśle według zaleceń producenta, szczegółowe informacje zawsze znajdują się na ulotce wewnątrz opakowania produktu. Najskuteczniejszą dawką są 2 tabletki dziennie, zażywane podczas posiłku, rano i wieczorem.

Jedno opakowanie wystarcza na miesiąc regularnego stosowania i zawiera 60 tabletek.  Jeśli chodzi o Nicorix cena uzależniona jest od tego, jak mocne uzależnienie występuje u danej osoby i jak długa będzie musiała być kuracja. Najczęściej wybierany wariant to kuracja trzymiesięczna, zalecana osobom które palą więcej niż dziesięć lat. Producent Nicorix przygotował dla tego wariantu bardzo atrakcyjną promocję, w której kupując Nicorix na oficjalnej stronie producenta płacisz tylko za dwa opakowania, a trzecie otrzymujesz gratis!

Środki wspomagające rzucanie palenia Nicorix działanie
Nicorix został osobiście przetestowany przez jednego z naszych redaktorów

Nicorix – skuteczność

nicorix skuteczność

Skuteczność działania potwierdzają zarówno badania ekspertów, jak i opinie użytkowników, którym udało się rzucić palenie właśnie dzięki Nicorix. Długoletnie badania statystyczne zostały przedstawione w powyższej tabelce, pochodzącej z oficjalnej witryny producenta i nie pozostawiają złudzeń – Nicorix w znaczący sposób zwiększa szanse na wyjście z nałogu. Dodatkowym jego atutem jest brak jakichkolwiek niepożądanych skutków ubocznych i ułatwianie przejścia procesu rzucania palenia bez towarzyszących mu zwykle stresu, bólów głowy, przyrostów tkanki tłuszczowej i innych występujących zwykle skutków odstawienia nikotyny.

Nicorix – Wady i zalety

Plusy:

 • Blokuje receptory nikotynowe już po pierwszym spożyciu, dzięki czemu efekty są odczuwalne już pierwszego dnia
 • Całkowicie naturalny skład, gwarantujący  brak niepożądanych skutków ubocznych
 • W przeciwieństwie do innych tego typu preparatów nie zawiera nikotyny ani jej substytutów, dzięki czemu zwalcza, a nie maskuje nałóg
 • Dodatkowo oczyszcza organizm z toksyn i dodaje energii
 • Niska cena kuracji w porównaniu z innymi środkami
 • Skuteczność potwierdzona badaniami, pozytywne opinie ekspertów i użytkowników preparatu
 • Atrakcyjne promocje na stronie producenta dostępnej TUTAJ, darmowa przesyłka i gwarancja zwrotu pieniędzy

Minusy:

 • Konieczność regularnego stosowania
 • Dużo podróbek tego środka na rynku. Oryginalny środek dostępny jest wyłącznie na oficjalnej stronie producenta
 • Jak przy każdym innym nałogu, oprócz dobrej suplementacji potrzebna jest też prawdziwa chęć rzucenia palenia i silna wola

Nicorix – czy warto?

Warto uświadomić sobie, że odwlekanie decyzji o rzuceniu palenia z dnia na dzień oddala nas od szczęśliwego życia bez nałogu. Jednocześnie korzyści wynikające z rzucenia palenia są zauważalne niemalże od razu. Już po 24 godzinach bez papierosa Twoje ciśnienie krwi i tętno wracają do normalnego funkcjonowania, znika problem przykrego zapachu z ust, zaczynają się też regenerować zakończenia nerwowe.

Po 7 dniach płuca i oskrzela są już na tyle zregenerowane, że znika problem z tak zwanym kaszlem palacza. Po zaledwie miesiącu od rzucenia palenia krążenie krwi wraca do normy, a wydolność płuc zwiększa się o około 20%. A to dopiero początek zmian! Pomyśl o tym, ile uda Ci się zaoszczędzić po zerwaniu z nałogiem! Wyliczenia przedstawiliśmy w artykule Koszt palenia papierosów. Ile kosztuje cię Twój nałóg?warto jednak wspomnieć że po 10 latach bez papierosa w Twojej kieszeni zostaje około 50 tysięcy złotych! To ogromna oszczędność! Nie wspominając już o najcenniejszej wartości jaką posiadasz, czyli zdrowiu i życiu, które Twój nałóg skutecznie nadszarpuje z każdym wypalonym papierosem.

Dlaczego warto sięgnąć po Nicorix? Znacznie zwiększa on Twoje szanse na zerwanie z nałogiem, oprócz tego pomaga przejść przez ten proces bez towarzyszących mu zwykle nieprzyjemności, takich jak rozdrażnienie, stres, bóle głowy, osłabienie czy przyrost tkanki tłuszczowej. W przeciwieństwie to innych dostępnych na rynku środków nie zawiera nikotyny i jej substytutów, dzięki czemu naprawdę skutecznie leczy uzależnienie i naprawdę pomaga pozbyć się nałogu, a nie tylko go maskuje. Dodatkowym atutem jest udzielona przez producenta Gwarancja zwrotu pieniędzy, w przypadku gdy produkt nie spełni naszych oczekiwań:

nicorix gwarancja zwrotu pieniędzy

Biorąc pod uwagę niską w porównaniu z innymi środkami cenę kuracji, skuteczność potwierdzoną badaniami i opiniami użytkowników, dostępność środka, darmową wysyłkę oraz gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia z efektów kuracji, z całą pewnością możemy uznać Nicorix za najbardziej atrakcyjny środek wspomagający rzucanie palenia dostępny na rynku. Znalazło to odzwierciedlenie w naszym oficjalnym rankingu środków wspomagających rzucanie palenia, w którym Nicorix zajął pierwsze miejsce.

 

Już teraz zrób pierwszy krok w stronę zerwania z nałogiem! Rzuć palenie dzięki innowacyjnej metodzie 3 kroków! Przejdź do zakładki: Jak rzucić palenie? 3 kroki do skutecznego rzucenia palenia

Dodaj komentarz